Mając świadomość braku powszechnego dostępu do sprzętu nartorolkowego, podjęliśmy decyzję zorganizowania “mini-wypożyczalni”. Znajdują się w niej nartorolki firm: SKIKE, POWERSLIDE oraz SRB. Dysponujemy również kijkami narciarskimi firm: EXEL, ASTRA, SWIX.
Tym sposobem, organizując nauczanie jazdy na nartorolkach, z zapowiedzianego cyklu zajęć pt. “PIERWSZY KROK”,  oddajemy do dyspozycji uczących się nasz sprzęt, aby ułatwić im zapoznanie się z tą jakże piękną i dynamiczną formą aktywności ruchowej, bez konieczności przedwczesnego inwestowania w sprzęt.
Dopiero wówczas, kiedy adept nartorolek, po opanowaniu podstaw techniki jazdy stanie się fanem tego sportu, może skorzystać z naszego pośrednictwa i dokonać zakupu wybranego przez siebie i wypróbowanego już sprzętu.
Mamy nadzieję, że niniejsza oferta znacznie ułatwi zapoznanie się z tym nowym sportem, dzięki któremu będzie można bardzo skutecznie i z ogromną przyjemnością przygotować się do kolejnego sezonu narciarskiego.
Pamiętajmy jednak, że nartowanie jest w naszym klimacie możliwe w miesiącach zimowych – o ile jest wystarczająco dużo śniegu, zaś nartorolki mogą być w użyciu niemal okrągły rok – potrzebny jest tylko suchy asfalt!

wypożyczalniasprzęt